1EUR=4.7581 RON | Bucureşti 20 º
INDICI BURSIERI
BET
8358,28
-0.0053
BETPlus
1244,97
-0.0053
BET-FI
36051,33
-0.0022
BET-NG
709,93
-0.0047
BET-XT
758,13
-0.005
ARAX
2.44
0,0000%
BIO
0.318
-0,6250%
BRD
13.64
-0,8721%
BRK
0.0732
0,0000%
BVB
22.5
0,0000%
DAFR
0.0158
0,0000%
EBS
173
-1,7045%
FP
0.958
-0,2083%
OLT
0.0606
8,9928%
PRSN
0.0635
0,0000%
SIF1
2.07
-0,9569%
SIF2
1.2
0,4184%
SIF3
0.247
0,0000%
SIF4
0.61
-0,9740%
SIF5
2.09
0,0000%
SNP
0.38
0,3963%
TEL
20.8
-0,9524%
TGN
350
0,0000%
TLV
2.16
-1,1442%

Brazilia-Croaţia, primul meci de la CM 2014: Echipele, cotele de la pariuri şi unde îl poţi vedea LIVE

CM 2014 Brazilia-Croaţia este primul meci de la World Cup 2014. Partida începe la ora 23.00 ora României, 12 iunie, şi poate fi urmărită LIVE pe TVR 1 şi TVR HD

Comenteaza

CUPA MONDIALA 2014  Brazilia este prima favorită a Campionatului Mondial cu o cotă de 4, la câştigarea trofeului. Croaţia are o cotă de 151 la câştigarea World Cup 2014.

Brazilia are o cotă de 1,30 la victorie împotriva Croaţiei, pentru un egal, cota este de 5, iar cei care pariază pe o victorie a Croaţiei împotriva selecţionatei Cariocas primesc o cotă de 9,75.

Peste 1 gol marcat în meci - cotă 1,28

Peste 2 goluri marcate în meci - cotă 1,87

Peste 3 goluri marcate în meci - cotă 3,20

Mai multe cote pe bwin.com

Cotele prezentate în acest articol sunt cele afişate pe site-ul bwin.com

LOT BRAZILIA - selecţioner Luiz Felipe Scolari

Portari: Julio Cesar (Toronto), Jefferson (Botafogo), Victor (Atletico Mineiro);

Fundaşi: Marcelo (Real Madrid), Dante (Bayern Munchen), Thiago Silva (Paris Saint-Germain), David Luiz (Chelsea Londra), Dani Alves (FC Barcelona), Maicon (AS Roma), Maxwell (Paris Saint-Germain), Henrique (SSC Napoli);

Mijlocaşi: Luiz Gustavo (VfL Wolfsburg), Paulinho (Tottenham Hotspur), Oscar (Chelsea Londra), Ramires (Chelsea Londra), Willian (Chelsea Londra), Fernandinho (Manchester City), Hernanes (Internazionale Milano);

Atacanţi: Hulk (Zenit Sankt Petersburg), Fred (Fluminense), Neymar (FC Barcelona), Jo (Atletico Mineiro), Bernard (Şahtior Doneţk).

LOT CROAŢIA - selecţioner Niko Kovaci

Portari: Stipe Pletikosa (FK Rostov), Danijel Subasici (AS Monaco), Oliver Zelenika (Lokomotiva Zagreb);

Fundaşi: Vedran Corluka (Lokomotiv Moscova), Dejan Lovren (Southampton), Danijel Pranjici (Panathinaikos Atena), Gordon Schildenfeld (Panathinaikos Atena), Darijo Srna (Şahtior Doneţk), Domagoj Vida (Dinamo Kiev), Sime Vrsaljko (Genoa);

Mijlocaşi: Marcelo Brozovici (Dinamo Zagreb), Mateo Kovacici (Internazionale Milano), Ivan Mocinici (NK Rijeka), Luka Modrici (Real Madrid), Ivan Rakitici (FC Sevilla), Jorge Sammir Cruz Campos (Getafe), Ognjen Vukojevici (Dinamo Kiev);

Atacanţi: Eduardo Alves da Silva (Şahtior Doneţk), Nikica Jelavici (Hull City), Mario Mandzukici (Bayern Munchen), Ivica Olici (VfL Wolfsburg), Ivan Perisici (VfL Wolfsburg), Ante Rebici (AC Fiorentina).



PROGRAMUL COMPLET AL MECIURILOR DE LA CUPA MONDIALA DIN BRAZILIA


 12 iunie: Grupa A: Brazilia - Croaţia, la Sao Paulo, la ora 23.00, ora României;

13 iunie: Grupa A: Mexic - Camerun, la Natal, ora 19.00; Grupa B: Spania - Olanda, la Salvador, ora 22.00, Chile - Australia, la Cuiaba, ora 01.00;

14 iunie: Grupa C: Columbia - Grecia, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa D: Uruguay - Costa Rica, la Fortaleza, ora 22.00; Grupa D: Anglia - Italia, la Manaus, ora 01.00; Grupa C: Coasta de Fildeş - Japonia, la Recife, ora 04.00;

15 iunie: Grupa E: Elveţia - Ecuador, la Brasilia, ora 19.00, Franţa - Honduras, la Porto Alegre, ora 22.00; Grupa F: Argentina - Bosnia-Herţegovina, la Rio de Janeiro, ora 01.00;

16 iunie: Grupa G: Germania - Portugalia, la Salvador, ora 19.00; Grupa F: Iran - Nigeria, la Curitiba, ora 22.00; Grupa G: Ghana - SUA, la Natal, ora 01.00;

17 iunie: Grupa H: Belgia - Algeria, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa A: Brazilia - Mexic, la Fortaleza, ora 22.00; Grupa H: Rusia - Coreea de Sud, la Cuiaba, ora 01.00;

18 iunie: Grupa B: Australia - Olanda, la Porto Alegre, ora 19.00; Grupa B: Spania - Chile, la Rio de Janeiro, ora 22.00; Grupa A: Camerun - Croaţia, la Manaus, ora 01.00;

19 iunie: Grupa C: Columbia - Coasta de Fildeş, la Brasilia, ora 19.00; Grupa D: Uruguay - Anglia, la Sao Paulo, ora 22.00; Grupa C: Japonia - Grecia, la Natal, ora 01.00;

20 iunie: Grupa D: Italia - Costa Rica, la Recife, ora 19.00; Grupa E: Elveţia - Franţa, la Salvador, ora 22.00; Honduras - Ecuador, la Curitiba, ora 01.00;

21 iunie: Grupa F: Argentina - Iran, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa G: Germania - Ghana, la Fortaleza, ora 22.00; Grupa F: Nigeria - Bosnia-Herţegovina, la Cuiaba, ora 01.00;

22 iunie: Grupa H: Belgia - Rusia, la Rio de Janeiro, ora 19.00; Grupa H: Coreea de Sud - Algeria, la Porto Alegre, ora 22.00; Grupa G: SUA - Portugalia, la Manaus, ora 01.00;

23 iunie: Grupa B: Australia - Spania, la Curitiba, ora 19.00; Olanda - Chile, la Sao Paulo, ora 19.00; Grupa A: Camerun - Brazilia, la Brasilia, ora 23.00; Croaţia - Mexic, la Recife, ora 23.00;

24 iunie: Grupa D: Italia - Uruguay, la Natal, ora 19.00; Costa Rica - Anglia, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa C: Japonia - Columbia, la Cuiaba, ora 23.00; Grecia - Coasta de Fildeş, la Fortaleza, ora 23.00.

25 iunie: Grupa F: Nigeria - Argentina, la Porto Alegre, ora 19.00; Bosnia-Herţegovina - Iran, la Salvador, ora 19.00; Grupa E: Honduras - Elveţia, la Manaus, ora 23.00; Ecuador - Franţa, la Rio de Janeiro, ora 23.00;

26 iunie: Grupa G: SUA - Germania, la Recife, ora 19.00; Portugalia - Ghana, la Brasilia, ora 19.00; Grupa H: Coreea de Sud - Belgia, la Sao Paulo, ora 23.00; Algeria - Rusia, la Curitiba, ora 23.00.

OPTIMILE DE FINALĂ

28 iunie: locul 1 grupa A - locul 2 grupa B - la Belo Horizonte, ora 19.00 - meciul 49

28 iunie: locul 1 grupa C - locul 2 grupa D - la Rio de Janeiro, ora 23.00 - meciul 50

29 iunie: locul 1 grupa B - locul 2 grupa A - la Fortaleza, ora 19.00 - meciul 51

29 iunie: locul 1 grupa D - locul 2 grupa C - la Recife, ora 23.00 - meciul 52

30 iunie: locul 1 grupa E - locul 2 grupa F - la Brasilia, ora 19.00 - meciul 53

30 iunie: locul 1 grupa G - locul 2 grupa H - la Porto Alegre, ora 23.00 - meciul 54

1 iulie: locul 1 grupa F - locul 2 grupa E - la Sao Paulo, ora 19.00 - meciul 55

1 iulie: locul 1 grupa H - locul 2 grupa G - la Salvador, ora 23.00 - meciul 56

SFERTURILE DE FINALĂ

4 iulie: câştigătoare meci 53 - câştigătoare meci 54 - la Rio de Janeiro, ora 19.00 - partida 57

4 iulie: câştigătoare meci 49 - câştigătoare meci 50 - la Fortaleza, ora 23.00 - partida 58

5 iulie: câştigătoare meci 55 - câştigătoare meci 56 - la Brasilia, ora 19.00 - partida 59

5 iulie: câştigătoare meci 51 - câştigătoare meci 52 - la Salvador, ora 23.00 - partida 60

SEMIFINALE

8 iulie: câştigătoare meci 57 - câştigătoare meci 58 - la Belo Horizonte, ora 23.00 - partida 61

9 iulie: câştigătoare meci 59 - câştigătoare meci 60 - la Sao Paulo, ora 23.00 - partida 62

FINALA MICĂ

12 iulie: învinsa meci 61 - învinsa meci 62 - la Brasilia, ora 23.00

FINALA

13 iulie: câştigătoare meci 61 - câştigătoare meci - la Rio de Janeiro, ora 22.00.



de ultima ora pe ECONOMICA.net
capital.ro
b365.ro
noobz.ro
Obiectiv.info
Comentarii



sau conectează-te prin Facebook
Notă: Poţi să adaugi la comentariu fotografia ta sau o imagine care te reprezintă. Nu trebuie decât să te înregistrezi!
comentariu nou
Acelasi subiect pe ECONOMICA.NET
Fii primul care afla
cele mai importante stiri!
Aboneaza-te la newsletter-ul
ECONOMICA.NET!
Business la minut
Ultimele joburi adaugate
Abonare Newsletter »
Cele mai citite ştiri
  • 3h
  • 24h
  • 7z
  • 31z
Siteul ECONOMICA foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X