La „vânătoare“ de investitori americani

Ministrul delegat pentru Mediul de Afaceri, Lucian Isar, va fi mâine şi poimâine în vizită oficială în Statele Unite ale Americii, potrivit unui comunicat al Ministerului Economiei, Comerţului şi Mediului de Afaceri (MECMA).
Economica.net - D, 15 iul. 2012, 08:29
La „vânătoare“ de investitori americani
Te-ar mai putea interesa și
Plenul comun al Parlamentului se reuneşte luni, de la ora 21:30, pentru votul în cazul Guvernului Veştea
Plenul comun al Parlamentului se reuneşte luni, de la ora 21:30, pentru votul în cazul Guvernului Veştea
Birourile permanente reunite ale Parlamentului au decis ca plenul comun în care se va da votul în cazul Guvernului condus de Adrian Veştea să aibă loc luni, începând cu ora 21:30....
Salt Bank a lansat două noi planuri, cu noi tipuri de carduri: Salt Premium și Salt Everyday
Salt Bank a lansat două noi planuri, cu noi tipuri de carduri: Salt Premium și Salt Everyday
Salt Bank a lansat două noi planuri care oferă acces la noi tipuri de carduri, beneficii de până la 3.000 de lei și ...
Un port din zona Galați primește din nou nave, pentru prima dată în 38 de ani
Un port din zona Galați primește din nou nave, pentru prima dată în 38 de ani
Portul Bazinul Nou Galați își confirmă rolul strategic în dezvoltarea regiunii, anunță Compania Națională Administrația ...
Încep audierile miniştrilor propuşi în Guvernul Veştea, în Comisiile parlamentare
Încep audierile miniştrilor propuşi în Guvernul Veştea, în Comisiile parlamentare
Audierile miniştrilor propuşi în Cabinetul Veştea încep luni în comisiile de specialitate.