Ministerul Finanțelor a împrumutat 2,5 miliarde de lei de la băncile comerciale
Ministerul Finanţelor (MF) a împrumutat, joi, 2,498 de miliarde de lei de la bănci, prin două emisiuni de titluri de stat, potrivit datelor publicate de Banca Naţională a României (BNR), transmite Agerpres.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba