Preşedintele AUR, George Simion, a declarat că partidul său îşi asumă responsabilitatea de a intra la guvernare şi de a scoate România din criză. Afirmaţiile au fost făcute luni, după consultările cu preşedintele Nicuşor Dan.
Preşedintele AUR, George Simion, a declarat că partidul său îşi asumă responsabilitatea de a intra la guvernare şi de a scoate România din criză. Afirmaţiile au fost făcute luni, după consultările cu preşedintele Nicuşor Dan.