Şase stelişti, patru dinamovişti şi câte doi jucători de la Oţelul, FC Vaslui, Astra şi FC Timişoara se regăsesc în lotul care va face deplasarea în Antalya, pentru două meciuri de verificare.
Şase stelişti, patru dinamovişti şi câte doi jucători de la Oţelul, FC Vaslui, Astra şi FC Timişoara se regăsesc în lotul care va face deplasarea în Antalya, pentru două meciuri de verificare.