Organizaţiile pentru protecţia animalelor au organizat luni, la ora 12:45, un flashmob pentru a-i cere preşedintelui Traian Băsescu „graţierea” câinilor comunitari.
Organizaţiile pentru protecţia animalelor au organizat luni, la ora 12:45, un flashmob pentru a-i cere preşedintelui Traian Băsescu „graţierea” câinilor comunitari.