Deteriorările apărute în urmă cu 4 zile pe segmentul Sibiu – Sebeş al Autostrăzii Sibiu – Orăştie au fost remediate astfel că, începând de luni seară de la ora 20:00, se circulă fără restricţii, pe ambele benzi ale Autostrăzii, informează Compania Naţională de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR).
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.