Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, a declarat joi că este nevoie în continuare de experienţa lui Raed Arafat şi s-a arătat convins că acesta va contribui, în perioada dezbaterii publice pe Legea sănătăţii, la îmbunătăţirea sistemului.
Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, a declarat joi că este nevoie în continuare de experienţa lui Raed Arafat şi s-a arătat convins că acesta va contribui, în perioada dezbaterii publice pe Legea sănătăţii, la îmbunătăţirea sistemului.