Fostul căpitan al naţionalei a declarat la reîntoarcerea din vacanţă că olandezii joacă mai bine decât fotbaliştii lui Ilie Stan.
Fostul căpitan al naţionalei a declarat la reîntoarcerea din vacanţă că olandezii joacă mai bine decât fotbaliştii lui Ilie Stan.