Ce bine arată Victoria Beckham, la doar cinci luni după ce a născut FOTO

Victoria Beckham a născut în urmă cu cinci luni şi jumătate, dar chiar şi acum, după cea de-a patra sarcină, arată pur şi simplu uluitor.
Economica.net - mar, 24 ian. 2012, 12:31

Femeile ar da orice să afle secretul Victoriei Beckham (37 de ani), care arată extraordinar chiar şi după ce a dat naştere la patru copii. O dovedeşte faptul că nu a avut nicio problemă să pozeze în lenjerie pentru ediţia japoneză a revistei Numero, care va apărea în luna martie.

Soţia lui David Beckham arată senzaţional într-un corset alb Rochas, care îi scoate în evidenţă corpul tonifiat şi subţire.

Fosta Posh Spice le-a acordat şi un interviu celor de la Numero, în care a mărturisit că nu l-a lăsat niciodată pe soţul ei, care tocmai şi-a prelungit contractul cu LA Galaxy, să asiste la şedinţele foto pe care le-a făcut. „Sunt incredibil de nervoasă şi trebuie să mă concentrez la ceea ce fac”, a motivat Victoria.

Te-ar mai putea interesa și
Strâmtoarea Ormuz va fi controlată de Iran, anunţă negociatorii Teheranului
Strâmtoarea Ormuz va fi controlată de Iran, anunţă negociatorii Teheranului
Negociatorul-şef al Iranului, Mohammad Bagher Ghalibaf, a afirmat luni că condiţiile din Strâmtoarea Ormuz nu vor reveni la nivelurile de dinainte de război şi că această cale navigabilă va......
Ce urmează după eșecul Guvernului Veştea. Ce spun PSD, Bolojan, USR şi AUR
Ce urmează după eșecul Guvernului Veştea. Ce spun PSD, Bolojan, USR şi AUR
După respingerea guvernului Veştea, președintele Nicușor Dan este trebuie să convoace din nou partidele politice reprezentate ...
Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Cele mai importante declarații
Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Cele mai importante declarații
Guvernul Veștea a obținut doar 189 de voturi, față de cele 233 de voturi necesare pentru a putea fi investit. Nicușor ...
Până la sfârşitul lunii august trebuie să mai absorbim 5 miliarde de euro din granturile PNRR – Bolojan
Până la sfârşitul lunii august trebuie să mai absorbim 5 miliarde de euro din granturile PNRR – Bolojan
România trebuie să mai absoarbă aproape 5 miliarde de euro din granturile Planului Naţional de Redresare şi Rezilienţă ...