Doi prezentatori olandezi s-au mâncat între ei, la propriu. Fiecare a degustat, în direct, câte o bucăţică de muşchi, „donată” de celălalt. Nu au existat riscuri legale, pentru că toate părţile implicate şi-au dat acordul.
Doi prezentatori olandezi s-au mâncat între ei, la propriu. Fiecare a degustat, în direct, câte o bucăţică de muşchi, „donată” de celălalt. Nu au existat riscuri legale, pentru că toate părţile implicate şi-au dat acordul.