Bărbatul a pierdut controlul volanului şi a intrat cu maşina chiar în zidul Primăriei. După ce a stat câteva secunde pe trotuar, şoferul a pornit maşina şi a plecat. Imaginile au fost surprinse de camerele de supraveghere din zonă.
Bărbatul a pierdut controlul volanului şi a intrat cu maşina chiar în zidul Primăriei. După ce a stat câteva secunde pe trotuar, şoferul a pornit maşina şi a plecat. Imaginile au fost surprinse de camerele de supraveghere din zonă.