Locuitorii oraşelor din România care nu au centrale de apartament vor primi căldură mai repede pe timp de iarnă. Autorităţile vor să schimbe regulamentul pentru furnizarea şi utilzarea energiei termice. Astfel, se propune reducerea perioadei în care să fie întregistrate temperaturile la care să înceapă furnizarea energiei termice.
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.