Oameni căzuţi în stradă după ce au alunecat pe gheaţă, bolnavi care au avut nevoie de îngrijirea medicilor din cauza frigului. În ultimele 24 de ore 1000 de persoane au cerut ajutorul medicilor la Serviciul de Ambulanță București .
Oameni căzuţi în stradă după ce au alunecat pe gheaţă, bolnavi care au avut nevoie de îngrijirea medicilor din cauza frigului. În ultimele 24 de ore 1000 de persoane au cerut ajutorul medicilor la Serviciul de Ambulanță București .