Cântăreaţa Elena Gheorghe a născut sâmbătă un băieţel. Înainte de fericitul eveniment, artista sa grăbit să anunţe vestea bună şi pe Facebook: „Am plecat la spital să nasc”, scria Elena Gheorghe pe profilul ei de pe pagina de socializare, sâmbătă , în jurul orei 11.00.