”Gaura” de 2 miliarde de dolari pierduţi de statul român în perioada 2015 – 2017, conform datelor Agenţiei Naţionale pentru Resurse Minerale (ANRM), reprezintă o faptă penală, a afirmat, sâmbătă, consilierul economic al premierului, Darius Vâlcov, precizând că a pus această informaţie la dispoziţia publicului.
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.