Primăria Capitalei a anunţat vineri că în cazul Pasajului Basarab, deschis circulaţiei în 2011, încă nu s-a făcut recepţia la terminarea lucrărilor, motiv pentru care Primăria nu îl poate prelua deocamdată în administrare şi nu poate face investiţii.
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.