Fostul ministru al Transporturilor Anca Boagiu a declarat, joi seara, la DIGI 24, că Tarom este distrusă chiar din interiorul companiei şi are nevoie de management privat, încât „s-a dus fix în cap”.
Fostul ministru al Transporturilor Anca Boagiu a declarat, joi seara, la DIGI 24, că Tarom este distrusă chiar din interiorul companiei şi are nevoie de management privat, încât „s-a dus fix în cap”.