Patronul Stelei promite că va întări echipa în iarnă cu trei-patru jucători de valoare şi are încredere că roş-albaştrii vor elimina pe Twente.
Patronul Stelei promite că va întări echipa în iarnă cu trei-patru jucători de valoare şi are încredere că roş-albaştrii vor elimina pe Twente.