Romgaz este obligat să dea în judecată ceilalţi producători de gaze din România, furnizorii de pe această piaţă, Autoritatea de Reglementare în Energie (ANRE), transportatorul de gaze Transgaz, precum şi pe propriii săi angajaţi, pentru a pune în practică o decizie a Curţii de Conturi, se arată într-un document al companiei.
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.