România a dezangajat 940 de milioane de euro din bani europeni, ceea ce este o mare pierdere, deoarece se puteau realiza foarte multe obiective în mediul rural şi se putea reduce decalajul faţă de Uniunea Europeană, a declarat, marţi, ministrul Agriculturii, Achim Irimescu, în plenul Senatului, la ‘Ora ministrului’.
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.