Romgaz va obţine un venit total de 464 milioane de lei din activitatea de înmagazinare a gazelor în al treilea an din cea de-a treia perioadă de reglementare, respectiv aprilie 2014-martie 2015, potrivit unui Ordin al preşedintelui Autorităţii Naţionale de Reglementare în domeniul Energiei (ANRE).
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.