Poliţiştii de la Brigada Rutieră a Capitalei au amendat, miercuri, zece şoferi care circulau fără anvelope de iarnă, în cazul a trei dintre ei fiind reţinute certificatele de înmatriculare, a declarat subinspectorul Andrei Codău.
Poliţiştii de la Brigada Rutieră a Capitalei au amendat, miercuri, zece şoferi care circulau fără anvelope de iarnă, în cazul a trei dintre ei fiind reţinute certificatele de înmatriculare, a declarat subinspectorul Andrei Codău.