Gest scandalos într-o şcoală din Galaţi. Mai mulţi elevi au jucat fotbal cu o cioară moartă. Meciul morbid a fost dat în vileag după ce băieţii s-au filmat şi au postat înregistrarea pe internet.
Gest scandalos într-o şcoală din Galaţi. Mai mulţi elevi au jucat fotbal cu o cioară moartă. Meciul morbid a fost dat în vileag după ce băieţii s-au filmat şi au postat înregistrarea pe internet.