În mod tradiţional, se vorbeşte despre Ungaria se spune că este o ţară fără resurse, în contrast cu România, care este bogată în petrol şi gaze. Însă, realitatea este că Mol, compania naţională de petrol şi gaze a Ungariei, scoate hidrocarburi la un nivel egal cu două treimi din producţia Petrom.
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.