Este un cămin de 5 stele, a costat 2 milioane de lei, dar stă închis de doi ani. E vorba despre un azil de bătrâni din comuna suceveană Todireşti, care nu are clienţi pentru că vârstnicii nu-şi permit să dea 1.600 de lei lunar pentru a fi îngrijiţi.
Este un cămin de 5 stele, a costat 2 milioane de lei, dar stă închis de doi ani. E vorba despre un azil de bătrâni din comuna suceveană Todireşti, care nu are clienţi pentru că vârstnicii nu-şi permit să dea 1.600 de lei lunar pentru a fi îngrijiţi.