Secţia de pediatrie de la spitalul din Gorj a fost ocupată în totalitate de copiii bolnavi. Pentru a nu se aglomera la maximum secţia, medicii au fost nevoiţi să interneze doar urgenţele, potrivit rtvonline.rtv.net.
Secţia de pediatrie de la spitalul din Gorj a fost ocupată în totalitate de copiii bolnavi. Pentru a nu se aglomera la maximum secţia, medicii au fost nevoiţi să interneze doar urgenţele, potrivit rtvonline.rtv.net.