Maşinile abandonate în Sectorul 1 al Capitalei vor fi ridicate şi depozitate într-un loc special amenajat începând cu data de 1 iulie, a anunţat, vineri, primarul Sectorului 1, Dan Tudorache, precizând că nu vor fi date amenzi şi că acest lucru se va întâmpla doar cu „rablele”, nu cu maşinile parcate neregulamentar, potrivit News.ro.
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.