Guvernul și oamenii de afaceri au început redactarea primei legi din România pentru lobby – Ungurii dau lecţii românilor: Trăim vârsta de aur a petrochimiei. De plastic mereu va fi nevoie. Din păcate, noi am pus pe butuci Arpechimul sau Oltchimul – Guvernul pregăteşte lista neagră a companiilor cu pierderi – CNADNR îşi face planul de amenzi pentru următorii doi ani – Lista problemelor de pe autostrăzile în construcție din România. Citeşte pe larg revista presei din 19 octombrie 2015.
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.