Guvernul României lansează a treia ediţie a programului de internship la nivelul administraţiei publice centrale. În acest an, Guvernul recrutează 300 de tineri care vor lucra în instituţiile din subordinea Cancelariei prim-ministrului, Secretariatului General al Guvernului şi din cea a ministerelor. Toţi vor primi bursă pe perioada stagiului de internship.
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.