Autostrada Orăștie-Sibiu (A1) va fi închisă în data de 10 octombrie 2019 pentru 24 de ore, între Nodul Rutier Sebeș Nord (Lancrăm) și Nodul Rutier Sebeș Vest (Vințișoara), a anunţat Compania Naţională de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR).
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.