Preşedintele PSD, premierul Viorica Dăncilă, a declarat marţi că Ordonanţa 114 a avut şi „lucruri bune”, ea afirmând că „s-a greşit” că nu a fost un dialog înainte cu toate părţile şi că le-a solicitat miniştrilor să nu mai vină cu acte normative care nu au fost discutate cu factorii implicaţi.
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.