România a absorbit în perioada 2007-2013 7,5 miliarde de euro bani europeni pentru agricultură şi urmează alte 19 miliarde de euro care trebuie să ajungă la fermierii români, a declarat premierul Victor Ponta miercuri, la Ministerul Agriculturii.
News
Cele mai noi ştiri din economie, cele mai importante informaţii despre salarii, pensii, politică, administraţie, criza Coronavirus, vaccinuri şi alte noutăţi.