Liderul UDMR Mureş, deputatul Kelemen Attila, susţine că penalizarea parlamentarilor opoziţiei aflaţi în grevă parlamentară, prin tăierea indemnizaţiilor de şedinţă, nu va îmbunătăţi atmosfera din Parlament.
Liderul UDMR Mureş, deputatul Kelemen Attila, susţine că penalizarea parlamentarilor opoziţiei aflaţi în grevă parlamentară, prin tăierea indemnizaţiilor de şedinţă, nu va îmbunătăţi atmosfera din Parlament.