Bucureştenii nu se lasă. La mai bine de o lună şi jumătate de când au început protestele, oamnenii s-au strâns şi luni seară în Piaţa Universităţii.
Bucureştenii nu se lasă. La mai bine de o lună şi jumătate de când au început protestele, oamnenii s-au strâns şi luni seară în Piaţa Universităţii.