Prins în offside pe şosea, acum riscă un cartonaş roşu de la poliţie. Un jucător portughez de la FC Vaslui a fost prins de poliţie după ce se antrenase bine cu mai multe sticle de băutură.
Prins în offside pe şosea, acum riscă un cartonaş roşu de la poliţie. Un jucător portughez de la FC Vaslui a fost prins de poliţie după ce se antrenase bine cu mai multe sticle de băutură.